Kryptowalutownia

Import danych z BitMarket

Na tej stronie opisane są kroki, które należy wykonać aby zaimportować dane z BitMarket do naszej aplikacji do rozliczania kryptowalut.

Aby móc zaimportować transakcje musimy wpierw na BitMarket wygenerować tzw. klucze API. Żeby nie było żadnych wątpliwości do jakich celów będziemy używać Twoich kluczy skonfigurujemy je w sposób umożliwiający jedynie pobieranie danych z Twojego konta. W ustawieniach konta klikamy na przycisk Wygeneruj klucz API. Wybieramy następujące uprawnienia: Pobranie wartości sald na koncie, Pobranie listy złożonych zleceń, Pobranie historii zmian salda oraz Pobranie historii wymian na giełdzie. Po kliknięciu przycisku Wygeneruj nowy klucz na ekranie pojawi się para kluczy – obudwa musisz wprowadzić do naszej aplikacji. Wygenerowany tym sposobem klucze powinien być wprowadzone tylko do naszego systemu. Jeżeli chcesz korzystać także z innych aplikacji integrujących się z tą giełdą to wygeneruj dla nich osobny zestaw kluczy.

Serwis kryptowalutownia.pl jest prowadzony przez firmę WALCZAK.IT. Wszelkie prawa zastrzeżone. Strona używa cookies w celu świadczenia usług i statystyk określonych w regulaminie zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądardki. Jeżeli się z tym nie zgadzasz opuść stronę lub zmień swoje ustawienia. Przedstawione tutaj dane mają jedynie charakter poglądowy - przed podjęciem decyzji inwestycyjnych należy sprawdzić dane na stronach poszczególnych giełd. W sprawach zwiazanych z serwisem można się z nami kontaktować poprzez email biuro@walczak.it lub sekcję dyskusyjną.