Kryptowalutownia

Import danych z Binance

Na tej stronie opisane są kroki, które należy wykonać aby zaimportować dane z Binance do naszej aplikacji do rozliczania kryptowalut.

Aby móc zaimportować transakcje musimy wpierw na Binance wygenerować tzw. klucze API. Żeby nie było żadnych wątpliwości do jakich celów będziemy używać Twoich kluczy skonfigurujemy je w sposób umożliwiający jedynie pobieranie danych z Twojego konta. Przejdź do opcji swojego konta i w boksie API kliknij na przycisk Enable. Podaj nazwę nowego klucza i kliknij na Create New Key. Na nowopowstałym kluczu kliknij przycisk Edit. Wyłącz opcje Enable Trading i przekopiuj oba klucze do naszej aplikacji. Zanim zapiszez parę kluczy w Kryptowalutowni zapisz zmianę uprawnień w Binance. Wygenerowany tym sposobem klucze powinien być wprowadzone tylko do naszego systemu. Jeżeli chcesz korzystać także z innych aplikacji integrujących się z tą giełdą to wygeneruj dla nich osobny zestaw kluczy.

Serwis kryptowalutownia.pl jest prowadzony przez firmę WALCZAK.IT. Wszelkie prawa zastrzeżone. Strona używa cookies w celu świadczenia usług i statystyk określonych w regulaminie zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądardki. Jeżeli się z tym nie zgadzasz opuść stronę lub zmień swoje ustawienia. Przedstawione tutaj dane mają jedynie charakter poglądowy - przed podjęciem decyzji inwestycyjnych należy sprawdzić dane na stronach poszczególnych giełd. W sprawach zwiazanych z serwisem można się z nami kontaktować poprzez email biuro@walczak.it lub sekcję dyskusyjną.