Kryptowalutownia

Aplikacja do rozliczania kryptowalut

Masz setki transakcji z którymi nie wiesz co zrobić? Skorzystaj z naszej aplikacji, która na podstawie danych zaimportowanych z giełd podliczy koszty i przychody potrzebne do podatku dochodowego.

Jesteśmy w zamkniętej fazie BETA w ramach której rozliczamy klientów biura rachunkowego TAXO. Skontaktuj się z nimi jeżeli chciałbyś skorzystać z naszej aplikacji.

Wspierane giełdy i inne źródła danych

Poniższa lista przedstawia giełdy oraz inne miejsca, z których potrafimy zaimportować Twoje transakcje. Kliknij na link aby zobaczyć instrukcję konfiguracji importu z danego źródła.

Serwis kryptowalutownia.pl jest prowadzony przez firmę WALCZAK.IT. Wszelkie prawa zastrzeżone. Strona używa cookies w celu świadczenia usług i statystyk określonych w regulaminie zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądardki. Jeżeli się z tym nie zgadzasz opuść stronę lub zmień swoje ustawienia. Przedstawione tutaj dane mają jedynie charakter poglądowy - przed podjęciem decyzji inwestycyjnych należy sprawdzić dane na stronach poszczególnych giełd. W sprawach zwiazanych z serwisem można się z nami kontaktować poprzez email biuro@walczak.it lub sekcję dyskusyjną.