Kryptowalutownia

Import danych z BitBay

Na tej stronie opisane są kroki, które należy wykonać aby zaimportować dane z BitBay do naszej aplikacji do rozliczania kryptowalut.

Aby móc zaimportować transakcje musimy wpierw na BitBay wygenerować tzw. klucze API. Żeby nie było żadnych wątpliwości do jakich celów będziemy używać Twoich kluczy skonfigurujemy je w sposób umożliwiający jedynie pobieranie danych z Twojego konta. W prawym górnym rogu wybierz opcję Ustawienia API. Następnie kliknij na link Dodaj nowy klucz. W uprawnieniach klucza wybierz opcję Historia i kliknij na przycisk Utwórz. Wyświetli Ci się na ekranie para kluczy – obydwa klucze musisz wprowadzić do naszej aplikacji. Wygenerowany tym sposobem klucze powinien być wprowadzone tylko do naszego systemu. Jeżeli chcesz korzystać także z innych aplikacji integrujących się z tą giełdą to wygeneruj dla nich osobny zestaw kluczy.

Serwis kryptowalutownia.pl jest prowadzony przez firmę WALCZAK.IT. Wszelkie prawa zastrzeżone. Strona używa cookies w celu świadczenia usług i statystyk określonych w regulaminie zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądardki. Jeżeli się z tym nie zgadzasz opuść stronę lub zmień swoje ustawienia. Przedstawione tutaj dane mają jedynie charakter poglądowy - przed podjęciem decyzji inwestycyjnych należy sprawdzić dane na stronach poszczególnych giełd. W sprawach zwiazanych z serwisem można się z nami kontaktować poprzez email biuro@walczak.it lub sekcję dyskusyjną.