Kryptowalutownia

Import danych z Coinroom

Na tej stronie opisane są kroki, które należy wykonać aby zaimportować dane z Coinroom do naszej aplikacji do rozliczania kryptowalut.

W Dashboardzie użytkownika wybierz opcję w menu Wymiana > Historia. Wybieramy odpowiedni zakres dat w tabeli po czym klikamy na przycisk CSV na spodzie tabeli. Pobrany plik wprowadź do naszej aplikacji. Uwaga: z powodu ograniczeń tej giełdy zaimportowanie dwa razy tych samych transakcji spowoduje ich zduplikowanie u nas

Serwis kryptowalutownia.pl jest prowadzony przez firmę WALCZAK.IT. Wszelkie prawa zastrzeżone. Strona używa cookies w celu świadczenia usług i statystyk określonych w regulaminie zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądardki. Jeżeli się z tym nie zgadzasz opuść stronę lub zmień swoje ustawienia. Przedstawione tutaj dane mają jedynie charakter poglądowy - przed podjęciem decyzji inwestycyjnych należy sprawdzić dane na stronach poszczególnych giełd. W sprawach zwiazanych z serwisem można się z nami kontaktować poprzez email biuro@walczak.it lub sekcję dyskusyjną.