Kryptowalutownia

Import danych z Poloniex

Na tej stronie opisane są kroki, które należy wykonać aby zaimportować dane z Poloniex do naszej aplikacji do rozliczania kryptowalut.

Aby móc zaimportować transakcje musimy wpierw na Poloniex wygenerować tzw. klucze API. Żeby nie było żadnych wątpliwości do jakich celów będziemy używać Twoich kluczy skonfigurujemy je w sposób umożliwiający jedynie pobieranie danych z Twojego konta. Kliknij w ikonkę narzędzia w górnym pasku i wybierz opcję API Keys. Kliknij na przycisk Enable API, a następnie na Create New Key. W wierszu Secret kliknij na link Show. Zarówno klucz jak i sekret należy wprowadzić do naszej aplikacji. Wygenerowany tym sposobem klucze powinien być wprowadzone tylko do naszego systemu. Jeżeli chcesz korzystać także z innych aplikacji integrujących się z tą giełdą to wygeneruj dla nich osobny zestaw kluczy.

Serwis kryptowalutownia.pl jest prowadzony przez firmę WALCZAK.IT. Wszelkie prawa zastrzeżone. Strona używa cookies w celu świadczenia usług i statystyk określonych w regulaminie zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądardki. Jeżeli się z tym nie zgadzasz opuść stronę lub zmień swoje ustawienia. Przedstawione tutaj dane mają jedynie charakter poglądowy - przed podjęciem decyzji inwestycyjnych należy sprawdzić dane na stronach poszczególnych giełd. W sprawach zwiazanych z serwisem można się z nami kontaktować poprzez email biuro@walczak.it lub sekcję dyskusyjną.