Kryptowalutownia
Kryptowalutownia

Krótko o FuturoCoin

Fork kryptowaluty Dash, w którym scentralizowana mechanizm masternodów. Stosowany jak jednosta płatnicza w MLMie FutureNet wobec którego istnieją podejrzenia że jest piramidą finansową.

Giełdy FuturoCoin

Para walutowa: FTO/PLN

Giełda Kurs kupna [PLN] Kurs sprzedaży [PLN] Link
BitBay 4.876713786184555 4.303336649617098 chevron_right

Powyższa tabela przedstawia po jakim kursie można obecnie dokonać zakupu / sprzedaży FTO (FuturoCoin) o wartości 15000 PLN (Polski Złoty) w oparciu o aktualne księgi zamówień oraz maksymalną prowizję. Poniżej mamy natomiast porównanie notowań oparte na transakcjach dokonanych na poszczególnych giełdach.

BitBay

Kurs FTO: .... Zmiana w ciągu tygodnia ... | dnia ... | 3 godzin ... | godziny ...
Brak notowań BITBAY w walucie kwotowej PLN. Spróbuj dla waluty kwotowej BTC

Więcej kryptowalut

Powyższe notowania to nie wszystko co można znaleźć w naszym serwisie.

Dyskusje o FuturoCoin

Serwis kryptowalutownia.pl jest prowadzony przez firmę WALCZAK.IT. Wszelkie prawa zastrzeżone. Strona używa cookies w celu świadczenia usług i statystyk określonych w regulaminie zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądardki. Jeżeli się z tym nie zgadzasz opuść stronę lub zmień swoje ustawienia. Przedstawione tutaj dane mają jedynie charakter poglądowy - przed podjęciem decyzji inwestycyjnych należy sprawdzić dane na stronach poszczególnych giełd. W sprawach zwiazanych z serwisem można się z nami kontaktować poprzez email biuro@walczak.it lub sekcję dyskusyjną.