Kryptowalutownia
Kryptowalutownia

Krótko o PIVX

Fork kryptowaluty Dash, w którym algorytm konsensusu zamieniono z PoW na PoS. Prywatność jest natomiast realizowana za pomocą procedury kryptograficznej opartej o tzw. dowody z wiedzą zerową, w przeciwieństwie do CoinJoin stosowanego przez Dash. W obu kryptowalutach Masternody wspierają natychmiastowe transakcje.

Giełdy PIVX

Para walutowa: PIVX/EUR

Giełda Kurs kupna [EUR] Kurs sprzedaży [EUR] Link
LiveCoin 9.561720963609465 za płytki rynek chevron_right

Powyższa tabela przedstawia po jakim kursie można obecnie dokonać zakupu / sprzedaży PIVX (PIVX) o wartości 5000 EUR (Euro) w oparciu o aktualne księgi zamówień oraz maksymalną prowizję. Poniżej mamy natomiast porównanie notowań oparte na transakcjach dokonanych na poszczególnych giełdach.

LiveCoin

Kurs PIVX: .... Zmiana w ciągu tygodnia ... | dnia ... | 3 godzin ... | godziny ...
Brak notowań LIVECOIN w walucie kwotowej EUR. Spróbuj dla waluty kwotowej BTC

Więcej kryptowalut

Powyższe notowania to nie wszystko co można znaleźć w naszym serwisie.

Dyskusje o PIVX

Serwis kryptowalutownia.pl jest prowadzony przez firmę WALCZAK.IT. Wszelkie prawa zastrzeżone. Strona używa cookies w celu świadczenia usług i statystyk określonych w regulaminie zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądardki. Jeżeli się z tym nie zgadzasz opuść stronę lub zmień swoje ustawienia. Przedstawione tutaj dane mają jedynie charakter poglądowy - przed podjęciem decyzji inwestycyjnych należy sprawdzić dane na stronach poszczególnych giełd. W sprawach zwiazanych z serwisem można się z nami kontaktować poprzez email biuro@walczak.it lub sekcję dyskusyjną.